strona główna   ciekawostki staż-praktyki w Orthofit
 
 
  Ortho-Fit
OBSŁUGUJEMY PACIENTÓW
UBEZPIECZONYCH W FIRMACH

ZAPRASZAMY
Poniedziałek - Piątek
8.30 - 21.00
Sobota
9.00 - 13.00 (tylko gdy są zapisani Pacjenci)

JAK DO NAS TRAFIĆ
mapka >>
Ortho-Fit
ul. Andersa 25
00-159 Warszawa
tel. 22 628 33 89
tel. 22 404 03 03
tel. 602 264 234

  O NAS OFERTA ZESPÓŁ ORTHO NEWS GALERIA DLA PACJENTA OFERTA EDUKACYJNA>>
 
 
 

ZESPÓŁ
Zespół to grupa ludzi współpracujących ze sobą, szanujących się wzajemnie i uzupełniających się merytorycznie. Zespół Ortho-Fit posiada wszystkie te cechy. Właśnie zespołowe i profesjonalne podejśćie do Pacjenta jest znamienne dla naszej działalnośći. W Ortho-Fit czekają na Państwa lekarze specjaliści ortopedii i traumatologii, oraz fizjoterapeuci.Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne i na rehabilitację w tym samym gabinecie. Dobry kontakt merytoryczny i personalny lekarzy oraz terapeutów zapewnia profesjonalną opiekę nad Pacjentem

 
Lekarze

dr n.med.
Dariusz Marczak
Specjalista ortopeda traumatolog.

Związany z Ortho-Fit od początku jego powstania. Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1998 roku. Od 2003 roku starszy asystent Kliniki Ortopedii i Chorób Zapalnych Narządu Ruchu w Szpitalu im Profesora Adama Grucy w Otwocku. Specjalizuje się w endoprotezoplastce stawu kolanowego i biodrowego oraz chirurgii artroskopowej stawu kolanowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach krajowych i zagranicznych zarówno prywatnych jak i publicznych. Odbył staż w Szpitalu Slotervaart w Amsterdamie pod kierunkiem Prof. Rudolfa G. Pöll'a. Uczestniczy w licznych kursach , szkoleniach praktycznych i sympozjach krajowych i zagranicznych między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

Lekarz
Michał Szyszka
specjalista ortopeda traumatolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. 2006 – 2008 - młodszy asystent w Carolina Medical Center w Warszawie. Od 2008r. Młodszy asystent Kliniki Ortopedii Szpitala im. Prof. A Grucy w Otwocku. Specjalizuje się w leczeniu urazów oraz schorzeń narządu ruchu:
-leczenie zachowawcze
-leczenie urazów sportowych
-alloplastyka stawu biodrowego oraz kolanowego
-zabiegi artroskopowe
-rekonstrukcje więzadeł-korekcja paluchów koślawychAbsolwent licznych kursów i szkoleniach międzynarodowych oraz krajowych. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów z zakresu ortopedii i traumatologii sportowej. Autor i współautor publikacji dotyczących ortopedii operacyjnej. Więcej informacji w zakładce „doniesienia naukowe”


dr Adam Wiszniewski
Specjalista chirurgii naczyniowej
i ogólnej .

Dr n. med.
Andrzej Podgórski

Specjalista ortopeda traumatolog.

Specjalista ortopeda traumatolog, obecnie w trakcie specjalizacji z neurochirurgii w Klinice Neurochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2005). Szkolenie specjalizacyjne z ortopedii i traumatologii odbył w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Szpitalu im. prof. Adama Grucy w Otwocku. We wrześniu 2012r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Temat rozprawy doktorskiej: „Ocena wpływu operacyjnego uwolnienia przykurczu stawu łokciowego na stabilność operowanego stawu“. Odbył liczne staże w renomowanych ośrodkach zagranicznych: Mayo Clinic (Rochester, Minnesota - USA), szpital Pitié Salpêtrière (Paryż), oddział chirurgii kręgosłupa w Hôpital Civil (Strasbourg), sześciomiesięczny pobyt szkoleniowy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Centre Hospitalier de Versailles (Wersal). Stypendysta Rządu Francuskiego (2008). Ukończył m. in. kurs chirurgicznego leczenia złamań wg grupy AO oraz kurs mikrochirurgii organizowany przez uniwersytet w Nancy (Francja). W Orthofit konsultuje pacjentów z dolegliwościami kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego oraz kończyny górnej (bark, staw łokciowy, ręka).

Dietetyk
Mgr inż. Ewa Sypnik- Pogorzelska
Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk.

Doskonała specjalistka z zakresu nauki o żywieniu człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Od 2001 roku pomaga pacjentom jako dietetyk.
Pracę zawodową zaczęła już na studiach w jednej z warszawskich poradni dietetycznych. Pracę magisterską poświęciła badaniom na temat wpływu i skuteczności terapii żywieniowej wśród pacjentów odchudzających się, z nadwagą lub otyłością. Jej domeną jest nowoczesne, zdrowe żywienie, szczególnie osób zabieganych i zapracowanych. Dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb klienta uważa za priorytet i ważną część w skutecznej terapii odchudzającej . Specjalizuje się w opiece nad osobami aktywnie uprawiającymi sport oraz kobietami ciężarnymi i karmiącymi. Prywatnie: uwielbia czas spędzać …w kuchni, nie tylko na gotowaniu ale i na długich rozmowach o życiu przy filiżance dobrej herbaty. Biega i marzy o tym aby doba miała więcej niż 24 godziny…

mgr
Halina Tarczyńska
fizjoterapeuta, psychodietetyk

Absolwentka wydziału rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Absolwentka studiów podyplomowych w SWPS na kierunku psychodietetyka.
Uczestniczka potwierdzonych certyfikatem szkoleń w zakresie medycyny i fizjoterapii sportowej oraz dietetyki klinicznej.
Uczestniczka kongresów i seminariów dotyczących żywienia sportowców i ludzi aktywnych.
Pasjonatka biegów długodystansowych. Uczestniczka licznych maratonów i ultramaratonów.
Prywatnie mama trzech małych sportowców.

 

lek. med.
Łukasz Wąs
Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, starszy asystent w Klinice Ortopedii CMKP w Otwocku. Studia medyczne ukończył w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu urazów oraz schorzeń narządu ruchu: chirurgii artroskopowej, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego oraz stawu skokowego, chirurgii stopy, alloplastyce stawu biodrowego oraz kolanowego oraz leczeniu urazów sportowych. Uczestnik wielu zjazdów oraz kursów krajowych jak i zagranicznych m.in.: dostępy operacyjne w ortopedii Graz(Austria), kurs mikrochirurgii Timisoara(Rumunia), endoprotezoplastyka stawu kolanowego Hannover(Niemcy).

 

Fizjoterapeuci

Rehabilitantka
Izabela Maziarz
mgr rehabilitacji

Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu:
-Terapia manualna
-PNF
-Mulligan Concept
-Masaż leczniczy
-Kinesiology taping
-Zastosowanie EMG w terapi
-Tkanki miękkie
Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.


Fizjoterapeuta
Bartłomiej Gałązka

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego wydziału fizjoterapii w Warszawie.
- Zawodnik i trener piłki nożnej,
- Zainteresowanie rehabilitacją w sporcie i wprowadzanie pacjentów pooperacyjnych w trening sportowy,
- Zgłębianie wiedzy obejmującej mobilizację i naprawę tkanek miękkich,
- Specjalizuje się w rehabilitacji dolegliwości kręgosłupa, kończyny górnej, głównie barku oraz kolana.

Fizjoterapeuta
mgr Karol Cymerman

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - wydział fizjoterapii. Moje zainteresowania od zawsze dotyczyły sportu. KIedyś czynnie grałem w hokeja na trawie, a obecnie staram się rozwijać w szeroko pojętej rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. W pracy wykorzystuje nie tylko klasyczną terapię manualną i masaż, ale również interesuje się terapią wisceralną oraz suchym igłowaniem. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać sport oraz podróżować.

Fizjoterapeuta
mgr Ewa Kawałkowska
fizjoterapeuta neurologiczny

Mgr Ewa Kawałkowska-absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Konstancinie oraz wydziału Rehabilitacji Ruchowej przy AWF-Warszawa; specjalistka pierwszego stopnia w.w.
Uczestniczka wielu szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe-w tym:

  • PNF podstawowy
  • wprowadzenie do NDT Bobath dla dorosłych
  • Koncepcja Terapii Obrzękowej
  • Terapia Punktów Spustowych
  • Kinesiotaping
  • Terapia Osób Starszych-opieka geriatryczna
  • oraz wielu konferencji – głównie z zakresu neurologii i traumatologii.

Wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a więc z dużym doświadczeniem w rehabilitacji ruchowej osób ze schorzeniami neurologicznymi (SM,udary,bóle kręgosłupa itp.)

Fizjoterapeuta
Marcin Kotlarski
absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Medalista Mistrzostw Polski Młodzieżowców w pływaniu.

Z chęci dzielenia się pasją pływania został instruktorem. Ukończył kurs igłoterapii suchej na poziomie zaawansowanym oraz kursy masażu i rehabilitacji sportowej.
Z zamiłowania podróżnik, który żył, mieszkał i pracował w Australii, Norwegii i Czechach. Miłośnik surfingu i innych aktywnych form spędzania czasu.

 
 
 

MENU STRONY
START
O NAS
OFERTA
ZESPÓŁ
ORTHO NEWS
KONTAKT
GALERIA

ZAPRASZAMY
ORTOPEDIA
CHIRURGIA OGÓLNA
CHIRURGIA NACZYNIOWA
INTERNISTA
REUMATOLOG
DIETETYK
NEUROCHIRURG

REHABILITACJA
FIZJOTERAPIA
MASAŻ CZĘŚCIOWY
MASAŻ CAŁKOWITY
TERAPIA MANUALNA
MULTIGAN
KONSULTACJE
WIZYTY DOMOWE

OGÓLNE
AKTYWNY SENIOR
TRENING STACIONARNY
CIEKAWOSTKI
STAŻ
DLA PACJENTA
GODNI POLECENIA

EDUKACJA
OFERTA DLA FIRM
SPRAWNY WYDAJNY
PRACOWNIK 
Przygotowane na materiałach ORTHOFIT 2014 copyright. ORTHOFIT